Description slide 1 Description slide 2 Description slide 3 Description slide 4

 

Будівництво Хмелівської восьмирічної школи розпочалося ще в далекому 1966 році. Керівництво колгоспу «Молода гвардія» і жителі сіл Хмелева і Свершківці будували школу за власні кошти, на трудодні, оскільки держава не виділяла грошей на спорудження шкіл. Самі копали фундамент, добували камінь. Ці роботи тривали два роки під керівництвом голови колгоспу Михайла Юрковича Драгана. Головою сільської ради в той час був Степан Михайлович Баб’юк.

 1 вересня 1968 року красуня наповнилась дитячим щебетом. Її було відчинено для 480 дітей. На першому дзвонику були присутні: Володимир Романович Тригуба – завідуючий районним відділом освіти , голова району – Володимир Іванович Пилявський та заступник Констянтин Іванович Маципура. Символічний ключ вручено директору школи Євгену Олександровичу Барцехівському. Завучем стала Емілія Василівна Белендюк.

У наступні роки директорами школи були: Ландяк Богдан Васильович, Сасанчин Іван Павлович, Григорків Роман Богданович.

У 1988 році було відкрито другий корпус.  Директором школи на той час була Бабич Алла Олександрівна, яка працювала  на цій посаді  з 1982 року до 2011 року.

З 2011 року директором школи є Головецький Василь Михайлович.

У школі є 9 класних кімнат, комп'ютерний клас, спортивний зал, майстерня, їдальня на 50 місць, бібліотека.  Створена фольклорно-етнографічна кімната, кімната воїна-афганця Володимира Головецького. Оформлено куточок Героїв Небесної сотні, воїнів АТО. 

Friday the 9th. . Powered by webtemplatesbox